LECZENIE ESPERALEM

Esperal

Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci nigdy nie wrócili do zgubnego nałogu. Dlatego oferujemy możliwość podjęcia terapii w legalnych ośrodkach terapii uzależnień z którymi współpracujemy. Czynimy odtrucia alkoholowe bardziej efektywnymi oferując wszycie leku o nazwie Esperal, aby wydłużyć początkowy okres abstynencji i dać pacjentowi czas, aby dobrowolnie podjął leczenie. Esperal powoduje przykre odczucia psychiczne i dolegliwości fizyczne po wypiciu dowolnej dawki alkoholu i stanowi zagrożenie dla zdrowia w przypadku napicia się.

Wszywanie Esperalu nie jest formą leczenia alkoholizmu i należy o tym pamiętać. Ma za zadanie pomóc uzależnionemu utrzymać dłuższą abstynencję, przerwać ciągi alkoholowe. Czas niepicia może obniżyć częstość występowania silnych głodów alkoholowych a nieco bardziej racjonalne myślenie poprzez dłuższy czas abstynencji poddać refleksji, żeby zgłosić się na leczenie odwykowe lub na grupę wsparcia.

ESPERAL czyli Disulfiram - Disulfiramum

Esperal

Implantacja Esperalu ( wszycie pod skórę ) zmienia sposób reakcji organizm w rozkładaniu (metabolizmie) alkoholu. Osoba pijąca alkohol podczas stosowania leku zawierającego disulfiram np. esperal, będzie doświadczała nieprzyjemnych objawów, takich jak silne nudności, wymioty i ból głowy. Należy podkreślić, że picie alkoholu w tym czasie stanowić może poważne zagrożenie życia .Objawy te i informacje mają za zadanie zniechęcić do picia alkoholu ale nie pozbyć się problemu.

Abyśmy mogli wszyć lek pacjent musi być bezwzględnie trzeźwy. Zawsze badamy alkomatem przed zabiegiem. Zalecamy też wcześniejsze odtrucie organizmu i dopiero po kilkunastu godzinach wykonać zabieg. Wszycie Esperalu jest absolutnie bezbolesne a pacjent jest znieczulony miejscowo. Podczas wizyty nasi lekarze udzielają wszelkich informacji i instrukcji odnośnie zagrożeń i dalszych zaleceń.

Nie wszywamy placebo tym bardziej decyzja powinna być odpowiedzialna.

ZADZWOŃ
TEL. 666 606 046
LUB
TEL. 664 462 770

NAPISZ
email: alkoretka@alkoretka.pl
Nasi partnerzy:
Działamy zgodnie z prawem!